Діяльність двох елеваторів НІБУЛОНу призупинили з міркувань безпеки
Аграрне підприємство «НІБУЛОН» зупинило роботу двох елеваторів у Запорізькій та Дніпропетровській областях. Через постійні обстріли та ризики для працівників філія «Хортиця» та філія «Зеленодольська», які частково відпрацювали на початку сезону, призупинили діяльність з міркувань безпеки. Пише Elevatorist.com На початок повномасштабного вторгнення мережа «НІБУЛОНу» налічувала 28 підприємств загальною потужністю 2 млн тонн зберігання. Наразі п’ять із…… Читати далі »

